Seri Basari: Michelfelder Bosch’a 3 Milyon su gömlegi üretti


Michelfelder Grubu kısa süre önce önemli bir etap hedefine ulaştı:
2013 senesinin başlarında 3 milyonuncu su gömleğini BOSCH şirketler grubuna sevk etmiş oldu. Üstelik üst üste 2. ve 3. sene hatasız olarak.

Bu rakam iki kuruluşun mükemmel işbirliğinin göstergesidir. Michelfelder Automotive ve Michelfelder Lazerteknik tarafından üretilen su gömlekleri özel paslanmaz borulardır ve Bosch Termo Teknik tarafından su ısıtıcalarında ve kombilerde kullanılmaktadırlar.

Bu süreç içerisinde Michelfeler senelerce Bosch şirketine güvenilir, dinamik bir çözüm ortağı olduğunu ispatladı. İşbirliği ile özellikle sevkiyat işlemi Bosch Türkiye ve Bosch İngiltere sevkiyatları için müşterinin ihtiyacları doğrultusunda düzenlendi.

Bosch gibi bir kuruluş için belirleyici olan en önemli kriter, Bosch’un kendi için olduğu gibi tedarikçileri içinde geçerli olan yüksek kalitedir. Michelfelder için bu hatasız ürün sevk etmek demektir. Bir Milyon Su gömleği içerisinde bir tane bile hatalı ürün olmamalıdır. Bu yinelenebilir üretim prosesinde kıvırma ve ardından boy lazer kaynak işlemlerinin kontrollerinin güvenilirliğinde en yüksek kalite demektir.

Müşterimizin değerini vurgulamak için 2013 senesi başında üretilmiş olan özel üretim bir kupa Bosch Almanya, Bosch İngiltere ve Bosch Türkiye ye verilmiştir.


Zur Aktuell Übersicht


Seri Başarı:
Michelfelder Bosch’a 3 Milyon su gömleği üretti. daha


Yılın Tedarikçisi
Michelfelder Lazerteknik seçildi. daha


Michelfelder Grubu
daha